inndianatour

InnDianaTour

ORGANIZATOR WYCIECZEK PO SZKOCJI, MADERA, RODOS

Klient

InnDiana Tour

Branża

Pilot wycieczek 

Cel strony​

– przedstawienie oferty wycieczek

– galeria zdjęć z miejsc jakie możesz zobaczyć

– kontakt aby zamówić wycieczkę

Link do strony
Opis projektu
inndianatour-rwd

Projektujemy strony internetowe i tworzymy wizualizacje, dzięki czemu firmy mają doskonałą identyfikację. Doskonała jakość to nasza sprawa. Z nami podbijesz świat Internetu. EasyWeb4u dokłada wszelkich starań, dzięki czemu nasza marka ma wiele do zaoferowania, dba o klientów i daje z siebie wszystko. Zapraszamy do stałej współpracy, bo jest to konieczne. 

Głównym zamiarem stworzenia strony było przedstawienie oferty wycieczek na jakie możemy pojechać z Dianą Szewczyk – organizatorem i pilotem turystycznym.  Pokazania miejsc do jakich zabierze Ciebie InnDiana Tour w galerii zdjęć, ponadto jak zwykle  kontakt aby móc się umówić na wspólny wyjazd. Strona jest przejrzysta, ładnie zaprojektowana, bardzo logiczna. Responsywność serwisu jest idealna dla komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Wszystkie elementy są ze sobą zgodne. Oparty jest na systemie CMS WordPress. Dziś taka optymalizacja działa bardzo dobrze.

Kolejne projekty
InnDianaTour
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Politykę Prywatności.