e-gecos

e – G E C O S

DYSTRYBUCJA ARTYKÓŁÓW SPOŻYWCZYCH DO WIELKIEJ BRYTANI – MAGAZYN  W ZIELONEJ GÓRZE

Klient

E-GECOS

Branża

Hurtownia – spożywcza

Cel strony​

– kontakt do hurtowni

– przedstawienie oferty produktów

– system składania zamówień 

Link do strony
Opis projektu

Projektujemy strony internetowe i tworzymy wizualizacje, dzięki czemu firmy mają doskonałą identyfikację. Doskonała jakość to nasza sprawa. Z nami podbijesz świat Internetu. EasyWeb4u dokłada wszelkich starań, dzięki czemu nasza marka ma wiele do zaoferowania, dba o klientów i daje z siebie wszystko. Zapraszamy do stałej współpracy, bo jest to konieczne. 

Jesteśmy dumni z serwisu internetowego do zamawiania i przedstawienia produktów dla hurtowni w Zielonej Górze. Naszym celem było przedstawienie oferty oraz zapewnienie kontaktu do hurtowni oraz sprostanie wyzwania dla klientów by mogli zamawiać produkty on-line. Strona jest przejrzysta, ładnie zaprojektowana, bardzo logiczna. Responsywność serwisu jest idealna dla komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Wszystkie elementy są ze sobą zgodne. Oparty jest na systemie CMS WordPress. Dziś taka optymalizacja działa bardzo dobrze.

Kolejne projekty
e-GECOS
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Politykę Prywatności.