martadrozd

Marta Drozd

HOME STAGING

Klient

Marta Drozd

HOME STAGING

Branża

Home Staging

Cel strony​

– zaprezentowanie oferty 

– przedstawienie swoich realizacji

– udostępnienie kontaktu 

Link do strony
Opis projektu
homestaging-mobile

Projektujemy strony internetowe i tworzymy wizualizacje, dzięki czemu firmy mają doskonałą identyfikację. Doskonała jakość to nasza sprawa. Z nami podbijesz świat Internetu. EasyWeb4u dokłada wszelkich starań, dzięki czemu nasza marka ma wiele do zaoferowania, dba o klientów i daje z siebie wszystko. Zapraszamy do stałej współpracy, bo jest to konieczne. 

Jesteśmy zadowoleni z serwisu internetowego MartaDrozd.pl  dotyczącego Home Stagingu i metamorfozą wnętrz we Wrocławiu. Naszym celem było przedstawienie zakresu usług jakie są prowadzone i opisu szczegółowego poszczególnych projektów poprzez dodanie dobrej jakości zdjęć. Serwis został tak  zaprojektowany by można było go w przyszłości rozwijać o kolejne gałęzie artystyczne właścicielki. Strona jest przejrzysta, ładnie zaprojektowana, bardzo logiczna. Responsywność serwisu jest idealna dla komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Wszystkie elementy są ze sobą zgodne. Oparty jest na systemie CMS WordPress. Dziś taka optymalizacja działa bardzo dobrze

Kolejne projekty
Marta Drozd
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Politykę Prywatności.