grzegorz-iwanczyk

Grzegorz Iwańczyk

LIFE & LEADERSHIP COACH

Klient

Grzegorz Iwańczyk

Branża

Coaching

Cel strony​

– informacja o  mnie i tym czym się zajmuję

– przedstawienie oferty usług, cennik

– pokazanie aktywności w mediach

– referencje od klientów

– kontakt i umówienie się na konsultację

Link do strony
Opis projektu
grzegorz-iwanczyk-rwd

Projektujemy strony internetowe i tworzymy wizualizacje, dzięki czemu firmy mają doskonałą identyfikację. Doskonała jakość to nasza sprawa. Z nami podbijesz świat Internetu. EasyWeb4u dokłada wszelkich starań, dzięki czemu nasza marka ma wiele do zaoferowania, dba o klientów i daje z siebie wszystko. Zapraszamy do stałej współpracy, bo jest to konieczne. 

Jesteśmy dumni ze strony internetowej dla Trenera personalnego rozwoju osobistego Grzegorza Iwańczyka. Naszym celem było przedstawienie oferty oraz zapewnienie kontaktu do umówienia się na konsultację oraz możliwości poznania kim jest i jakie ma doświadczenie w swojej dziedzinie zawodowej. Dodatkowo informacja o książce jaką napisał i możliwość jej zakupienia. Strona jest przejrzysta, ładnie zaprojektowana, bardzo logiczna. Responsywność serwisu jest idealna dla komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Wszystkie elementy są ze sobą zgodne. Oparty jest na systemie CMS WordPress. Dziś taka optymalizacja działa bardzo dobrze.

Kolejne projekty
Grzegorz Iwańczyk
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej witryny, zgadzasz się z naszą Politykę Prywatności.